Przejdź do treści

O mnie | Rehabilitacja

Rehabilitacja Otwock

Kilka słów o mnie

Jestem fizjoterapeutą i ortopedycznym terapeutą manualnym. Ukończyłem wydział fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Specjalizuję się w ortopedii, traumatologii oraz terapii zespołów bólowych. Moje zainteresowania zawodowe skupiają się na diagnostyce fizjoterapeutycznej, terapii pooperacyjnej, terapii stanów przewlekłych oraz profilaktyce zdrowotnej. Ponadto zajmuję się profesjonalnym przygotowaniem do bezpiecznej aktywności w sporcie wyczynowym, programowaniem treningu sportowego oraz pracą nad powrotem do aktywności sportowej.

Wykształcenie podyplomowe

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w przychodniach i szpitalach ortopedycznych.

Między innymi w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer, Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Prof. Adama Grucy w Otwocku, a także niepublicznych przychodniach ortopedycznych Centrum Kompleksowej Rehabilitacji, NaNowo Akademia Zdrowia, Fabryka Zdrowia Po Urazie, Fundacją Rozwoju Medycyny Sportowej, Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie. Obecnie prowadzę własną praktykę.

Kursy i szkolenia

> Osteopatyczna terapia blizn
> Techniki osteopatyczne w ginekologii i położnictwie
> Zaawansowana Igłoterapia Sucha Punktów Spustowych, David G. Simons Academy,
> Dyplomowany terapeuta szkoły David G. Simons Academy – Terapia Manualna i Igłoterapia Sucha,
> Krótkodźwigniowe Techniki Manipulacyjne wg Hartman’a – Daryl Herbert, British School of Osteopathy,
> Terapia Mięśniowo-Powięziowa – Anatomy Trains w Terapii Manualnej. Moduł I,
> Dyplomowany Terapeuta manualny metody Kaltenborn-Evjenth,
> Dyplomowany Terapeuta PNF – kurs PNF Rozwijający,
> Neuromobilizacja w terapii manualnej,
> Kinesio Taping,
> Taping Sportowy.

Po godzinach

Od wielu lat wyczynowo uprawiam sporty walki, jak również współpracuję z zawodnikami wyczynowymi różnych dyscyplin sportowych zarówno jako trener jak i fizjoterapeuta.

W swojej pracy staram się skutecznie łączyć doświadczenia zdobyte w różnych dziedzinach sportu z wiedzą i umiejętnościami z dziedziny fizjoterapii oraz terapii manualnej, tak aby maksymalnie szybko i skutecznie rozwiązywać problemy pacjentów.

Copyright 2024 All Rights Reserved | Wykonawca: www.konrad7.pl